Ať se stane cokoli, tvařte se jako by to byl záměr.

Letní design

26. června 2008 v 14:50 |  doplňující a informační bláboly.. :D
Léto už klepe na dveře delší dobu, tak jsem si řekla, že to potřebuje změnu. No a trollikblog to odnesl změnou designu. "Oblíkla" jsem ho do samejch šťavnatejch tónů citrusů a optimistickejch barev navozujících letní rozlítanou náladu. Vím, že to zní nabubřele, ale to byl tak trochu účel. Jednak nevím, jak to napsat jinak, aby to mělo alespoň nějakou slohovou hodnotu a neznělo to jako od prvňáka, jednak aby tady bylo zase něco vážnýho.

Za celou dobu existence tohohle blogu tu nebyl snad nasi jedinej článek, kterej by se nakonec nezvrhl do vtipu, nebo nějaký satiry.. Možná jedině tak článek s videem Trollik dobývá youtube , kde jsem si stejskala po Tomáškovi.. Je fakt, že obsah trollikblogu hodně vypovídá a mým postoji k životu, životním stylu.. Prakticky se snažim neřešit nic a když jo, tak s co největším nadhledem a pohodou.. Teda taky to nejde vždycky že jo, ale ve většině případů to tak je. Hodně lidí mi tenhle životní posotj závidí, ale věřte mi, že to taky neni úplně nejvýhodnější a nejjednodušší v oblasti, kde se vyskytujou lidi s vyšším společenským vzděláním. :)
No ale dost filozofie, něco aktuálního.... Prázdniny na krku, léto už asi dva měsíce v plným proudu. S tim se musí něco udělat, ne? Upřímně řečeno mě ty prázdniny taky pěkně štvou... Člověk se na to celej rok těší, a když to přijde, je to hned pryč. Lidi já bych o těch prázdninách chtěla podniknout takovejch věcí... Jenomže se mi to tam prostě do těch dvou měsíců nepodařilo nacpat. Takhle toho stihnu tak polovinu a ještě to bude docela průvan. Tak třeba z vody budu muset odjíždět o tři dny dřív, abych stihla soustředění. A při tom zrovna vodu bych prodloužila tak o týden. Od loňskýho roku, kdy jsem jí absolvovala poprvé, je to pro mě skoro nejlepší náplň času o prázdninách. To "skoro" je tam nutný, protože třeba soustředění není o nic horší a jsou tam taky super lidi. A ani taková třítýdenní dovolená v Norsku není špatná.. Letos jsme bohužel to dovču museli zkrouhnout na 14 dní v Holandsku na kolech. Tam se nehorázně těšim. Jednak proto, že tam nejsou kopce, takže cyklo bude žůžo, ale taky proto, že mi Holandsko samotný přijde zajímavý.. Kytky, sýry, dřeváky... Si pamatuju, když se to učil bratránek na zemák.. ;) no.. po Holandsku bude voda, pak 14 dní soustředění v Lanškrouně, tam se mooc těšim na některý lidi, a potom babička a bratránci, a .............
..... a potom škola... !!!! no ale taky to má něco do sebe to vzdělávání.. Umim číst, psát, v obchodě mě neokradou, protože umim počítat ( teda to je můj názor, neznám ten matikářky.. ;) )a je tam spousta pohodovejch lidí, kamarádů, ale i blbců, na který si musím zvyknout, že je budu celej život potkávat..
takže přeju supeeeeeer prázdniny bez úrazů a podobnejch nepříjemností, ne moc tragickej návrat do vzdělávacích ústavů a .... asi hezký počasí? :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

těšíš se na prázdniny?

JO 55.6% (5)
ANO 33.3% (3)
jo 0% (0)
ano 0% (0)
ne 11.1% (1)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama