Ať se stane cokoli, tvařte se jako by to byl záměr.

složitá úloha!!!

13. dubna 2008 v 19:02
tak... jelikož je zrooovinka pololetí a já zjistila, že z matiky, i když jsem čekala něco horšího, jedu na jedničku, budu machrovat.. *z češtiny mám dvojku, takže mi tu větu nestrkejte na rozbor.. :D
no... ale zpátky k tý matice...
* Homer a Bart jdou na výlet z místa A do místa B (v místě B točej super pivo..). Bart chce jet na skejtu, pač je velkej machr. na tom svym vozitku jede rachlosti 23km/h.. (možná budou ty rychlostti trochu nereálný, ale to je jedno...)... mňo ... Homer jde pěšky, protože není žádná haluz :o)... a šlape si to rychlostí 5km/h... no .. a klon Homera a Barta jdou spolu, jenomže bartuv klon je naštvanej, pač chtěl taky machrovat na prkýnku s kolečkama, takže jde naschvál 2krát pomalejc než je rozdíl rychlostí jedoucího opravdickýho Barta a Homera. klon Homer jde naopak rychlejc, než opravdickej Homi, protože chce svýho synka-klona popohnat.
kdo bude na pivču v místě B první, když počítám s tím, že Bart se 4krát zastavil, protože mu od toho jeho supr vozítka postupně upadly všechny kolečka, a pak teda taky šlapal, stejně rychle jako jeho tatík...?
vyčti z obrázku:
řešení: nejrychlejc tam bude prase.... :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brontik Brontik | Web | 14. dubna 2008 v 16:00 | Reagovat

hahaha xD bezva příklad pro smékalovou :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama