Ať se stane cokoli, tvařte se jako by to byl záměr.

daaaaaaaaaaalšííííí!!!! :D

8. října 2007 v 15:23 |  vtíípky :))
Jde tatínek s malým Pepíčkem na procházku a potkají cizího pána. Pepíček ho vzorně pozdraví, pán odpoví a když zajde, tak se tatínek zvědavě ptá: Ty toho pána znáš? Pepíček odpoví: Ano, to je pán z ochrany ovzduší? Tatínek se ptá: A jak to víš? Pepíček: No, on k nám chodí, vždycky když nejsi doma a ptá se maminky, jestli je čistý vzduch.
"Žáci, přečtěte si knihu Výlety pana Broučka," říká učitel při hodině českého jazyka. "Do patnáctého století?" ptá se Pepíček. "Ne, do příštího týdne!"
Pepíček vyzvídá: "Tati, jaký je rozdíl mezi mužem a ženou?" "Jak bych ti to jenom řekl: žena, ta má malou nožku, zatímco chlap má nohu mnohem větší." "Já to tušil, že ten rozdíl bude mezi nohama."
Děti si hrají na písku, jen Pepíček se baví pliváním na okno. Paní, co tam bydlí, otevře okno a hartusí: "Podívej, chlapečku, co to děláš! Copak by ti řekla maminka, kdybys jí takhle plival na okno?!" "Moc by se divila." "A čemupak by se měla divit?" "My bydlíme až v pátém poschodí."
Příjde učitel do třídy a řekne: "Tak děti, tato místnost má 15 m2 a sluníčko sem svítí pod úhlem 20 stupňů. Kolik je mi let?" Udivené děti otevřou pusu dokořán a nevědí. Přihlásí se Pepíček a říká: "48 let." Na to ucitel: "Vyborně, jak jsi na to přišel?" "No, já mám doma bratrance, tomu je 24 a táta říká, že je napůl debil."
Pepíček přišel domů celý mokrý. "Co se ti stalo?" ptá se matka. "Hráli jsme si na psy." "No a co?" "Já byl patník"
Maminko, víš kolik zubní pasty je v tubě?" "Nemám tušení synáčku." "Ale já to vím! Od televize až k gauči!"
Pepíček se ptá maminky: "Mami, pročpak se maluješ?" "Abych dobře vypadala." "A kdy to začne účinkovat?"
"Pročpak sis nalepil na sešit tatínkovu fotografii?" ptá se matka Pepíčka. "Ale, paní učitelka povídala, že by ráda viděla toho pitomce, který mi pomáhal dělat úkol."
Děti dostaly za úkol přinést do školy předměty spojené s medicínou. Přinesly obvaz, stříkačku, stetoskop... "A copak jsi přinesl ty, Pepíčku?" ptá se paní učitelka. "Respirátor!" "Ano...? A odkudpak ho máš?" "Od dědečka." "A co na to dědeček?" "Eeechhh... chhhhh..."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Brontik Brontik | Web | 13. října 2007 v 10:47 | Reagovat

have a fun xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama